Іван Фучеджи: «Ці матчі змусили наших гравців грати краще ніж вони могли раніше»

Category: News Comments: No comments

Головний тренер «Донбас» Іван ФУЧЕДЖИ в коментарі для ФГУ підбив підсумки протистояння із швейцарським «Берном» у Кубку Виклику.

«Для зростання рівня гравців це були дуже корисні для нас ігри. Обидва матчі змусили наших гандболістів грати краще ніж вони могли раніше. Звичайно, хотілось би трохи розбагатіти і не грати обидва матчі в гостях.

«Берн» — серйозна команда, з потужними спонсорами, ареною, пірамідою команд від дитячо-юнацької і до дорослої. Але ми змусили їх напружитись. В першому матчі ми продемонстрували непогану гру, здобули перемогу, але 2-й матч провели слабше. Все ж важко грати двічі поспіль на виїзді. Вплинула і дискваліфікація Беспалова в першому таймі, яку вигадали рефері. Начебто він когось вдарив, повертаючись з атаки. Але це все вигадки. Була страшна упередженість з боку рефері. Грецькі хлопці просто робили дива, шукаючи суперечливі моменти, і нам було б дуже складно втримати цей матч.

В цілому зіграли достатньо добре. Був нормальний вояж, повертаємось додому і продовжуємо працювати»

Нагадаємо, обидва матчі пройшли в Швейцарії. «Донбас» виграв перший матч (26:25), але з більшою зірницею поступився наступного дня (26:37).

Федерація гандболу України

← Вернуться назад к новостям